GRAPHITE STUDIO

KOMU
NIKACE
DESI
GNEM

Ve světě designu se můžete stát kýmkoli chcete. Motýl může být drakem, gazela lvem. Naší prací je, dát tvář vaší firmě, projektu či produktu.

GRAPHITE STUDIO

VIZUÁLNÍ
STYL

Vyberte si svůj vlastní. Nechte nás obléknout vaši firmu do toho nejlepšího. Ušijeme vaši firemní identitu, váš korporátní styl přesně na míru. Vaše firma je osobnost, společně vytvoříme design, který jí skutečně padne.

GRAPHITE STUDIO

LOGO

Myslíme si, že dobré logo funguje stejně, jako pevný stisk ruky, jako úsměv. Je to hlavní klenot v koruně vizuální identity, diamant.
    Vytvořili jsme desítky logotypů pro korporátní i privátní klienty. Dovolte nám vybrousit originální logo i pro vaši firmu nebo pro váš projekt.

GRAPHITE STUDIO

GRAFICKÝ
DESIGN

Grafický design je umění pro všední den. Stará se, aby katalog nebyl banální, aby obal křičel: „Kup si mne, jsem skvělý!“, aby plakát přesvědčil, že zrovna na vaši akci má smysl přijít. Protože v tom je podstata designu – udělat Vaše produkty nebo služby lepší, úspěšnější.

GRAPHITE STUDIO

WEB
DESIGN

Postaráme se nejen o to, aby vaše internetová prezentace, vaše webové stránky byly uživatelsky přívětivé, přehledné a funkční, vytvořené s využitím moderních technologií, optimalizované pro desktopy i mobilní zařízení, postaráme se také o to, aby byly krásné. Navrhneme design, pomůžeme s tvorbou obsahu.

Dáme do něj srdce!

GRAPHITE STUDIO

REKLAMA

Pomůžeme vašim projektům plavat. Využijte naši kreativitu pro úspěšnou marketingovou komunikaci, zkuste nový styl, nové „oko“. Zkuste to, co v reklamě funguje nejlépe – dobré nápady!
    Reklamní fullservis pro vaše komunikační kampaně.

PRO KOHO PRACUJEME

Zvládáme velké i malé projekty,

přidejte se k našim klientům.

Zašlete nám svou poptávku, to vás opravdu nic nestojí.