Blog Graphite studio


Cena pro bojovníky proti korupci

Posted by graphitestudio in Studio

Pro Nadační fond proti korupci jsme vytvořili design ocenění odvážných whisteblowerů. Cenu, která se stane symbolem osobní statečnosti v boji proti korupci.

Celý článek

Deset let Graphite studio

Posted by graphitestudio in Studio

V listopadu 2014 to bude pro nás už neuvěřitelných deset let od zpracování prvního projektu pod hlavičkou Graphite studio. Od té doby vzniko přes tři stovky nejrůznějších realizací pro desítky klientů, data archivu zabírají v tuto chvíli téměř 10.000 megabytů a pořadače okupují skříně o ploše skoro 20m2.

Celý článek

Tak stůj na tom kole rovně!

Posted by graphitestudio in Design, Fotografie

Snem všech lenochů je sportovat bez námahy, běhat bez propoceného trička, skákat maximálně doma v křesle… Když jsme dostali zadání nafotografovat sportovce – studenty pro Vysokou školu ekonomie a managementu, netušili jsme, že nakonec splníme lenochův sen, že přinutíme lidi sportovat bez pohybu.

Celý článek

Proč by to nemohlo být trochu retro…

Posted by graphitestudio in Design

Někdy máte pocit, že se věci daří, ale výsledek se nakonec nedostaví žádný. Takový byl příběh tohoto kalendáře. Zadáním bylo vytvořit dvanáct fotografií dětí v retro stylu. Na snímcích nesměly chybět elektrické spotřebiče - zadavatelem byla společnost zaměřená na recyklaci elektrozařízení. Pro stejného zadavatele jsme vytvářeli kalendář i v předchozím roce.

Celý článek

Výroční zpráva oceněna v soutěži Zlatý středník

Posted by graphitestudio in Studio

Výroční zpráva měla trochu zvláštní osud. Její předlohou byl kalendář se zvířaty který jsme pro klienta připravili v předchozím roce. Díky tomu vznikla výročka s tučňáky, ptáky, opicí, lachtanem, krokodýlem a dalšími tvory.

Celý článek