Deset let Graphite studio

Autor: graphitestudio  Kategorie: Studio

Do druhé desítky vyrážíme s nadšením!

V listopadu 2014 to bude pro nás už neuvěřitelných deset let od zpracování prvního projektu pod hlavičkou Graphite studio. Od té doby vzniko přes tři stovky nejrůznějších realizací pro desítky klientů, data archivu zabírají v tuto chvíli téměř 10.000 megabytů a pořadače okupují skříně o ploše skoro 20m2.

První zakázkou Graphite studio byl design oborového ekonomického časopisu pro Vysokou školu ekonomie a managementu. Titul vyšel jen v několika číslech, ale s naším přístupem byl klient spokojen a zakázka otevřela spolupráci s VŠEM, která pak pokračovala sedm let. Obecně naprostou většinu projektů realizujeme pro klienty, se kterými spolupracujeme dlouhodobě. A není to vůbec klišé, když říkáme, jak moc si dlouhodobé spolupráce vážíme, že díky ní rosteme. Že díky detailnímu poznání potřeb a uvažování klentů máme možnost se zlepšovat a vytvářet úspěšnější realizace.

Všem těm, kteří nám dali příležitost něco v uplynulém desetiletí vytvořit děkujeme. Bez nich bychom tu nebyli. Živí nás potřeba lidí dát tvář jejich projektům, firmám, produktům. Živí nás potřeba designu, touha lidí, aby věci měly také estetický rozměr, svůj vlastní a neopakovatelný výraz. Živí nás potřeba jedinečnosti. A v tom je poslání Graphite studio pro následující desetiletí – dělat design s puncem jedinečnosti. Být originální. V současném, designem přeplněném světě to není nic snadného, ale slibujeme – budeme se snažit!

Tags: grafický design, události